Služby

Montáž strojov a zariadení

Hľadáte silného partnera pre montážne a servisné práce alebo pre strategické partnerstvo?

Viac info

Elektrická montáž

V oblasti elektrických inštalácií ponúkame našim zákazníkom na celom svete kompletný balík služieb a flexibilné riešenia pre všetky požiadavky.

Viac info

O J&P Industriemontage s.r.o.

J&P Industriemontage s.r.o. bola založená v roku 2017 so sídlom v Komjaticiach a prevádzkuje montážny a servisný servis pre vaše systémy, pohonnú a automatizačnú techniku.

Odbornosť

J&P má dlhoročné skúsenosti v oblasti priemyselnej montáže. Môžete využiť naše odborné znalosti. Sme doma v každom priemysle: od automobilového priemyslu cez výrobu potravín až po ťažký priemysel sa vyznáme. Ponúkame vám profesionálnu podporu na osobnej úrovni.

Pracujeme podľa najnovších technických noriem a zaisťujeme tak najvyššiu možnú prevádzkovú bezpečnosť, ekonomickú efektívnosť a bezpečnosť v budúcnosti.

Partnerstvo

Hľadáte kompetentného partnera v oblasti montážnych prác alebo priemyselných služieb pre vaše systémy, pohonnú a automatizačnú techniku? Ponúkame vám kompetentnú a na prax zameranú implementáciu, či už priamo vo vašej spoločnosti alebo na celom svete vo vašom mene.


Kontakt

Skúsenosti

Vďaka našim skúsenostiam v širokej škále priemyselných odvetví náš kvalifikovaný odborný personál splní vaše požiadavky. Dodržiavanie termínov a spokojnosť zákazníka prikladáme veľký význam, a to tak v súvislosti s automatizačnými systémami, ako aj v prípade čisto montážnych objednávok.

Kontakt

Sme vám kedykoľvek k dispozícii na zodpovedanie ďalších otázok. Neváhajte nás kontaktovať.